ניהול ומיגרציה לסביבת מיקרוסופט

ניהול ומיגרציה לסביבת מיקרוסופט - Microsoft Platform Management

ניהול ואבטחה עבור פלטפורמות מיקרוסופט - כגון Active Directory, Exchange, Skype for Business, Azure AD ו- Office 365 - יכול להיות יקר מאד ולצרוך זמן ומשאבים,  למעשה רוב הארגונים בדרך כלל משקיעים 75% מהתקציב שלהם על שימור ותחזוקה  של תשתית ישנות.

הגיע הזמן לייעל את סביבת העבודה ולאבטח את תשתית Microsoft בכדי להתכונן לטכנולוגיות חדשות. חברת Softvalley משווק פתרונות עטורי פרסים הניהול וטיפל במוצרי מיקרוסופט שיעזרו לארגון שלך לשדרג, לנהל ולאבטח את הנתונים שלך בסיבה מקומיות, בסביבה מבוססות ענן ובסביבות היברידיות. מנהל התשתיות חייב להפסיק לשמר מערכות ולהתחיל להתמקד בחדשנות.

ניהול חכם של Active Directory

עם הגידול בהטמעת Office 365®, עסקים רבים נדרשים לסנכרן את Active Directory® (AD) שלהם עם Azure® AD, מה שיוצר סביבת AD היברידית. במקרה כזה אם AD לא מאובטחת כראוי אז גם סביבת ה Office 365 לא תהיה מאובטחת. הפתרונות שלנו עבור אבטחה לסביבת AD היברידית מאפשרים להשתלט על התשתית ההיברידית ולשפר את האבטחה המקומית ובענן.

מיגרציה עבור סביבות מיקרוסופט

הפחת את הסיכון, הזמן והעלות הכרוכים בפרויקטים מורכבים של העברת סביבת Microsoft. באמצעות גילוי וניתוח קפדני ניתן להבטיח שהפרויקט התנהל ללא תקלות ובמסגרת הזמנים והתקציב. השתמש בפתרונות חכמים בכדי לזהות בקלות לאיזה משאבים תזדקק, להגדיר אילו פריטים צריך להעביר ולקבוע הגדרות תצורה אופטימליות. בנוסף, שפר את אבטחת הסביבה שלך עם היכולת לשחזר בקלות נתונים שאבדו או נמחקו במהלך הגירה.

אבטחת מידע ועמידה בתקנים (GDRP Compliance)

אתרי אבטחת המידע כוללים צמצום סיכונים ארגוניים, שמירה על ציות למדיניות הארגון ועמידה בתקנות כגון GDPR, HIPAA, PCI, SOX, FISMA ועוד. כל זאת בשילוב מנגנוני הערכה פורטים בזמן אמת, ביקורת (Auditing)  והתראות בסביבות Microsoft מורכבות. בעזרת פתרונות חכמים ניתן לזהות, לעקוב ואפילו למנוע שינויי תצורה חיוניים בזמן אמת - ללא התקורה הגבוהה של דוחות מעקב.

גיבוי והתאוששות

הימנע מאובדן נתונים ושמור על המשכיות עסקית עם פתרונות גיבוי והתאוששות משופרים מאסון עבור AD Azure AD, Office 365 ו- Exchange. בעזרת הכלים המתאימים ניתן ליעל את תהליך החיפוש והגילוי  של דוא"ל ,לשחזר בקלות נתונים ואובייקטים בודדים, הרשאות ודוא"ל, או לבצע התאוששות מאסון מלא.

ביצועים וזמינות

השג את התובנה לפתרון בעיות לפני שהן משפיעות על חווית המשתמש על ידי מעקב אחרי הביצועים של AD Exchange, Skype for Business ו- Windows Server, על ידי ביצוע אבחון בזמן אמת ופתרון בעיות באמצעות ממשק פשוט וקל לתפעול. בצע אופטימיזציה של ביצועי מערכת, התאם את השירות לרמות SLA עסקיות.

מערכת דוחות מפורטים

ניהול נכון דורש מידע מקיף, ראיה אמיתית לתוך השימוש, טיוב ביצועים ותכנונן לפרויקטים עתידים של הגירה והטמעת טכנולוגיות חדשות. צור אוטומציה של איסוף נתונים ודוחות מפורטים עבור סביבות Microsoft - כולל Active Directory, Azure AD, Windows Server, SQL Server, Exchange, Skype for Business ו- Office 365 - בכדי להפחית את עומסי העבודה הניהוליים ולהגיע להחלטות הנכונות עבור הארגון שלך.

ניהול משתמשים והרשאות

נצל את הפתרונות האוטומטיים המובילים בשוק לניהול ודיווח על משתמשים והרשאות קבוצתיות, קבע מדיניות עבור משתמשים, קבוצות ומערכות, הפתרון כולל תמיכה מלאה עבור Active Directory, Azure Active Directory, Windows Server ו filers NAS, Exchange, SQL Server, Lync / Skype ו- Office 365.

צור קשר עוד היום אנו נדאג לכל השאר