שיפור וייעול ביצועים

לביצועי מערכות המחשוב ומידע יש יחס ישיר על תקציב ה IT, חווית המשתמש וביצועי העובדים, שימוש בכלים הנכונים יכול להביא לשיפור בביצועים של עשרות ואפילו מאות אחוזים, לחסוך בהוצאות תפעול, לשפר משמעותית את חווית המשתמש ולהביא להשפעה ישירה על רווחיות החברה. על ידי שימוש בכלי ניטור מובילים ניתן למקסם את התשתית הווירטואלית שלך ולקבל תובנות מקיפות לניהול וירטואליזציה - כולל VMware, Hyper-V ו- OpenStack, ליעל את ביצועי מסדי נתונים הפועלים ב- SQL Server, Oracle, DB2 ו- Sybase ולהגיע לרמת ניטור אמיתית מקצה  לקצה לחוויית המשתמש החל מהחיבור לרשת, דרך היישומים שרצים על השרת הווירטואלי ועד לקוד Java ו- NET.

ניטור התשתית הווירטואלית

הפוך את ניטור VMware ו- Hyper-V לקל יותר, במיוחד במונחים של הבנת הרשת הווירטואלית שלך ואת דרישות האחסון הפיזי. ניטור נכון מספק מבט מלא לרוחב התשתית הווירטואלית שלך, מהשרת הווירטואלי ומערכת ההפעלה שלו ועד ל- LUN שמספק את האחסון. המטרה של ניטור היא לזהות בעיות במהירות, לאפשר אוטומציה בניהול השכבה הווירטואלית בכדי להבטיח זמינות וביצועים וכמובן למקסם את ההשקעה שלך בחומרה פיזית תומכת.

שיפור ביצועים בסיסי הנתונים

חשוב להוסיף שכבת ניטור וניהול ביצועים פשוטה ועקבית על פני שכבת מסדי הנתונים במטרה לצמצם את עלויות הניהול ולשפר את רמת השירות, מה שמבטיח שמרכיבי מסד הנתונים פועלים במסגרת מגבלות קיבולת המשאבים שלהם. השתמש בכלי הניטור בכדי לבנות מערכת התראות חכמה בכדי לגלות מתי הם overextended והוסף אטומיזציה לתקון מידי ללא הפרעה בישרות.

שיפור ביצועים וניהול נכון של מערך האחסון

בעזרת כלי ניטור ניתן לקבל תצוגה הוליסטית של ביצועי מערך האחסון ואת ניצול המקום על ידי שכבת הווירטואליזציה והשרתים השונים. הכלים המתקדמים והמובילים שאנו משווקים מתמחים בניטור אחסון עבור כל החברות המובילות - Dell Compellent ו- Equalogic, EMC Clariaon, CX, VMAX, VNX ו- Isilon, Hitachi AMS, VSP ו- USP, HP EVA ו- 3PAR, NetApp OnTap 7, 8 ו- Cluster Mode.

צור קשר עוד היום אנו נדאג לכל השאר