שליטה ובקרה לתשתיות מחשוב

שליטה ובקרה לתשתיות מחשוב עם פלטפורמת אוריון של Solarwinds

פלטפורמת SolarWinds® Orion® מותקנת ב 425 חברות מתוך Fortune 500® עבור שליטה ובקרה של רשתות, יישומים, מערכות מידע ומסדי נתונים, בסביבה היברידית או בענן.

זמינות השירותים בארגון

העסק שלך פשוט לא יכול להרשות לעצמו הפרעה בשירותים הקריטיים, מכלול שירותים אלה מסתמך על הרשת, שרתים, וירטואליזציה, אחסון, מסדי הנתונים ומערכות מידע שפועלים בתיאום מלא. פלטפורמת השליטה והבקרה של אוריון מביאה נראות לכל האלמנטים של השירותים הקריטיים שלך על מנת לנהל אותם ביעילות, לצפות בעיות עתידיות ולפתו כל בעיה או תקלה במהירות המרבית.

התייעלות תפעולית

מערכת שליטה ובקרה מאפשרת לך לפקח על נתונים והמדדים במערכות הארגון בכדי לסייע לך לעמוד בהסכמי רמת השירות ולצמצם את מאמצי המעקב, מה שמאפשר ליחידת המחשוב למקד את הפעילויות במה שבאמת חשוב - פריסה של שירותים חדשים ושיפור חוויית משתמש הקצה.

איחוד כלים

פלטפורמת אוריון מספקת פתרון כולל מספק אחד, מגוון המוצרים המודולרי של Solarwinds מתחבר כולו בצורה ויזואלית מושלמת לממשק השליטה של אוריון. כל מה שאתה צריך ורוצה לדעת על מערכות הארגון שלך מקצה לקצה נמצא במקום אחד שמאפשר לך אופציה לסדר ולהציג את הנותנים בדרך הנוחה לך.

 

אופטימיזציה לשירותים עסקיים

שמעת כבר את כל התלונות "הרשת איטית, אני לא מקבל מיילים, יש בעיה באינטרנט..." את עובדי החברה לא מעניין מה גרם את הבעיה, הם רוצים שירות יעיל וזמין ללא תקלות. רק בעזרת מערכת שליטה ובקרה ניתן לעשות אופטימיזציה, למנוע תקלות ולהביא לרמת שירות אידיאלית עבור משתמשי הקצה.

 

 

 

 

צור קשר עוד היום אנו נדאג לכל השאר